درباره سایت ووریا

ووریا یا وریا یک نام کردی می باشد معانی مختلفی نظیر : بیدار ، آگاه ، زرنگ ، قوی دارد.
سایت ووریا اولین بار در سال 1385 به شکل یک انجمن گفتگو ، جهت رفع نیازهای برنامه نویسی و دوستداران اسکریپت های تحت وب راه اندازی و هدایت شد.
این وبسایت همچنان به کار خود ادامه داد تا سال 1398 به شکل فعلی که دربرگیرنده سیستم هایی درآمدزا برای کاربران مختلف با تخصص های گوناگون می باشد.
ووریا به شما کمک می کند از مهارتی که دارید نهایت استفاده را ببرید و از تلاشی که روی کار می گذارید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.
اگر در شهری بزرگ یا شهری کوچک یا حتی در یک روستای دورافتاده زندگی میکنید فقط استعدادی در خودتان می بینید و دسترسی به تکنولوژی دارید می توانید از همین امروز کسب درآمد داشته باشید.
برای شما که پروژه ای برای انجام دادن یا نیاز به یک محصول خاص دارید ، سایت ما بستری برای شما فراهم کرده است که به صورت امن و مطمئن شخص موردنظر خودتان را بیابید به این ترتیب در هزینه و زمان صرفه جویی می کنید و کار موردنیاز را طبق سناریو تحویل میگیرید.
شرکت ها و سازمان هایی که بنا به هر دلیلی امکان شرکت در مناقصه های منطقه ای و داخلی را ندارند از این پس می توانند به کمک ووریا از آخرین آگهی های مناقصات مطلع شوند.
شما که فایلی کامپیوتری ، یک کتاب یا مقاله ، سورس برنامه و اپلیکیشن و سایت ، فایل های طراحی در اختیار دارید می توانید از طریق مارکت سایتمان از آن ها را به راحتی به فروش برسانید.
هدف اصلی ما در مجموعه ای که هدایت می کنیم رفع نیازهای شما کاربر عزیز می باشد و تمام سعی و کوششمان بر این قاعده استوار بوده است.
حتما دوستان و آشنایان خودتان را با vooria.com آشنا نمائید که به اشتغالزایی هموطنانمان کمک شایانی نموده باشیم.

وارد شوید

عضو نیستید؟ همین حالا عضو بشید :)

بازیابی کلمه عبور

ثبت‌نام کنید

عضو هستید؟ وارد بشید!

واریز آنلاین وجه

مبلغ به تومان :

* حداقل 1000 تومان حداکثر 50 میلیون تومان

* پس از پرداخت در صفحه تراکنش قابل مشاهده می باشد