قوانین

قوانین مشترک
وب سایت ووریا و کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که به عنوان مشتری از این سایت خریداری می نمایند موظف به رعایت بندهای قوانین فی مابین می باشند.
این شرایط جامع و کامل نبوده و کارازدور حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت ووریا دات کام برای خود محفوظ می دارد.
هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت یا ایمیل یا فکس به صورت کتبی به ووریا اعلام گردد.


تعهدات وب سایت ووریا
تمام مشخصات حقیقی و حقوقی مشتریان که هنگام خرید یا سفارش دریافت می گردد کاملا محفوظ بوده و به هیچ عنوان انتشار نمی یابند.
ووریا متعهد می باشد در قبال مبلغی که از مشتری دریافت می نماید ، خدمت موردنظر را به صورت کامل به ایشان ارائه نماید.
رفع هرگونه باگ نرم افزاری که پس از دریافت برنامه از وب سایت مشتری می نماید بر عهده تیم ما بوده و ما موظف هستیم بدون دریافت هیچ هزینه ای مازاد از مبلغ پرداختی اولیه کلیه امور بررسی و ترمیم نماییم.
سرویس هاست و دامنه با مصرف منصفانه کاربران به شکلی که در توضیحات سرویس موردنظر نوشته شده است به کاربر تحویل داده می شود.
پشتیبانی از طریق چت آنلاین ، برنامه های شبکه های اجتماعی ، تیکت در وب سایت ، ایمیل ، فرم تماس و تلفن های موجود در وب سایت همواره برقرار می باشد.
تیم ووریا موظف است کلیه تغییرات در مشخصات سرویس ها یا قیمت ها و سایر موارد مرتبط با برنامه هایی که ارائه میدهد در صفحه خبر اطلاع رسانی کتبی نماید.

محتوا

سرویسهای وریا می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.  کاربران ووریا موظف به رعایت دستورالعملهای "کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه" می باشند،بدیهی است تیم ووریا مسئولیتی در قبال رفتار و نوع استفاده از سرویس هایی که توسط کاربران ممکن است غیرقانونی تلقی شوند ندارد. فهرست مصادیق در آدرس https://internet.ir/crime_index.html موجود می باشد.


logo-samandehi